Nie wystarczy być dobrym szefem
i zaufanym partnerem w biznesie

Buduj doskonałe
relacje
ze swoimi
klientami, partnerami,
i kontrahentami.

Doceniaj swoich
klientów
i partnerów
biznesowych

Z kartą premiową Sodexo
to proste!

Koniec z mało przydatnymi nagrodami. Dzięki karcie przedpłaconej Sodexo Twoi klienci będą mogli sami zdecydować, kiedy, jak i na co przeznaczą środki z karty.

Nie ma znaczenia, jaki typ działań marketingowych wybierzesz! Karta Sodexo doskonale sprawdzi się jako element każdej kampanii!

Nie inwestuj pieniędzy w skomplikowane rozwiązania! Dzięki kartom Sodexo zyskasz kompleksową oraz profesjonalną obsługę dla swoich klientów, i partnerów, a także wsparcie podatkowo-prawne zewnętrznych doradców.

Buduj wśród klientów i partnerów biznesowych wizerunek stabilnej marki! Karty premiowe przedpłacone z logo Twojej firmy? To reklama, która zawsze działa.

53% uczestników akcji
wspierających sprzedaż

uważa kartę premiową za najbardziej pożądaną
i motywującą nagrodę

Kupony premiowe
dla klientów i partnerów
biznesowych

Wybierz sprawdzone
rozwiązanie!

Zamawiam

Jakość
w standardzie

Kupony premiowe to najbardziej znana i doceniana nagroda wśród klientów biznesowych. Dzięki kuponom Twoi kontrahenci sami wybiorą, na co przeznaczą dodatkowe środki. Mogą to zrobić w ponad 50 000 różnych punktów.

Szeroki wachlarz
nominałów

Uniwersalny charakter kuponów premiowych i szeroki wachlarz nominałów (10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł) sprawia, że świetnie sprawdzą się w różnego rodzajach akcjach marketingowych.

Prosta
logistyka

Oszczędzisz koszty na magazynowaniu nagród i zminimalizujesz ich logistykę.

Oszczędności
dla biznesu

Wybierając kupony premiowe Sodexo oszczędzasz środki swojej firmy dzięki zwolnieniu z podatku VAT, a Twoi klienci i partnerzy oszczędzą koszty dzięki specjalnym promocjom – nawet do 55%

Sprawdź także

Jak motywować swoich
pracowników