Nie wystarczy być dobrym szefem
i zaufanym partnerem w biznesie

Buduj doskonałe
relacje
ze swoimi
pracownikami.

Motywuj swoich
pracowników.

Z kartą podarunkową Sodexo
masz wiele możliwości!

Karta przedpłacona to pełna swoboda wyboru nagrody. Płatności za pomocą karty mogą być realizowane na całym świecie, online, a także jako wypłaty z bankomatu. To pracownik decyduje, na co przeznaczy swoją nagrodę!

Nagrodzenie pracownika premią, która ma fizyczną postać karty, zdecydowanie lepiej wpływa na relacje niż przelew. Do tego karta z logiem firmy będzie budzić pozytywne skojarzenia.

Karta Sodexo to prostota i wygoda dla Ciebie oraz pracowników. Ty nie martwisz się zbędnymi formalnościami, a Twoi pracownicy sami zarządzają kartą przez serwis i aplikację Dla Ciebie. Dodatkowo karty mogą być zasilane więcej niż raz i na różne okazje – np. święta lub jako nagrody motywacyjne

Z karty można korzystać wielokrotnie. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ środki przekazane na karcie, a pochodzące z ZFSŚ, są objęte zwolnieniem z PIT do 2000zł rocznie na pracownika i nie zwiększają podstawy wymiaru składek ZUS.

→    więcej

Zaangażowani pracownicy
generują o 20% wyższe zyski,

a jakość ich pracy jest o 41% wyższa.

Kupony
podarunkowe
dla pracowników

Wybierz sprawdzone
rozwiązanie!

Zamawiam

Wygoda
użytkowania

Kupony są honorowane w ponad 60 000 największych sieciach hipermarketów, salonów RTV i AGD, perfumeriach oraz salonach odzieżowych, dzięki czemu Twoi pracownicy bez trudu zrealizują je na wybrany cel blisko miejsca zamieszkania!

Doceń swoich
pracowników

Kupony podarunkowe to znana i uniwersalna forma docenienia swoich pracowników. Pozwól im samodzielnie zdecydować, na co przeznaczą dodatkowe środki!

Łatwość
zamawiania

Zamawiając kupony podarunkowe na sklep.sodexo.pl masz gwarancję szybkiego czasu realizacji oraz dostawę w promocyjnej cenie! Ponadto możesz wybrać wartość nominału kuponów oraz zamówić koperty lub ozdobne etui.

Korzyści
dla biznesu

Wprowadzając kupony podarunkowe w swojej firmie, zyskujesz wygodę księgowania oraz dodatkowe korzyści finansowe.

Sprawdź także

Jak docenić klientów
i partnerów
biznesowych